Ako to funguje

Vitajte

Služba Stačí uvariť prichádza ku vám, aby zmenila pohľad na varenie a stravovanie. Pravdepodobne každý z nás si už položil otázku, čo bude dnes/zajtra variť a odpovede neprichádzalo. Možno niektorým aj napadlo skúsiť šťastie na internete, no tých nápadov tam môže byť až príliš. Potom si nejako vyberiete, ale je treba to ísť nakúpiť. Nezabudli sme na nič? Budú mať v našom obchode všetko? Nekúpim ďalších 10 vecí naviac, ktoré mi ani netreba? Ak súhlasne pokyvujete hlavou, tak máme tu riešenie.

busy shopping

Stačí uvariť vám pomôže zbaviť sa týchto trápení. Na našich stránkach nájdete 10 nových originálnych receptov každý týždeň, ktoré môžu byť pre vás inšpiráciou na varenie. Kto však za vás pôjde do obchodu, nakúpi a prinesie všetko domov? Tiež my! Vy si vyberiete, z aktuálnej ponuky, my vám nakúpime, zabalíme presné množstvo surovín, ktoré budete potrebovať a prinesieme ku vám domov. Ku každému receptu pribalíme aj fotorecept, takže na vás ostane už len si užiť varenie nových zábavných receptov.

paprika

Pomáhame plniť ciele

Existuje mnoho ďalších dôvodov, prečo využiť služby Stačí uvariť. Zásadný rozdiel medzi našimi receptami a stovkami ďalších webov je, že všetky nové nápady na varenie, ktoré vám každý týždeň prinášame, sú vyberané pod dohľadom certifikovaných odborníkov na stravu a fitness. S nami si môžete byť istí, že dostanete ten správny pomer živín v každom jedle. Ak by ste potrebovali individuálny plán, ktorý by vám pomohol vrátiť sa do nohavíc veľkosti „minulý rok“, ozvi sa nám na objednat@staciuvarit.sk .

TOP výhody našich služieb

1. Jednoduchší život

Hlavnou myšlienkou projektu Stačí uvariť, je zjednodušiť život ľuďom pri varení. Vďaka nám, vám odpadne starosť s vymýšľaním originálnych jedál pre vašu domácnosť. Už nikdy nebudete počúvať sťažnosti typu “Zasa máme rezeň/rybu/kura?” a podobne. Vyberiete si u nás každý týždeň z nových receptov a prekvapíte tým seba aj svoju rodinu. Jedlá si nakombinujete podľa preferencií každého v domácnosti – mäsožrúti, vegetariáni, celiatici, atď. 

jednoduchsi zivot so staciuvarit.sk

2. Ušetrený čas

Po tom, ako si vyberiete čo a koľko budete variť budúci týždeň, prichádza ďalší nenahraditeľný benefit od Stačí uvariť. Suroviny potrebné na tieto recepty nakúpime a prinesieme až ku vašim dverám za vás. Spočítajte s nami, koľko času vám týmto ušetríme.

bez nakupov so staciuvarit.sk

Šetríme spolu čas, ktorý by ste strávili:

  • spisovaním nákupného zoznamu na potrebné surovin
  • cestou do obchodu na nákup
  • hľadaním surovín v obchode, ktoré ste doteraz nemuseli nikdy predtým použiť
  • cestou do druhého obchodu, pretože v tomto, kde nakupujete, sú 2-3 suroviny vypredané alebo ich nemajú vo svojom inventári alebo to majú dvakrát drahšie ako inde
  • čakaním v nekonečných radoch, pretože tie prázdne pokladne sú len do počtu a nie na to, aby sa používali, keď je v obchode veľa ľudí
  • cestou domov s ťažkými taškami s nákupom na celý týždeň

No a potom prídete domov a zistíte, že ste dve veci zabudli. S nami vám všetky tieto starosti odpadajú. Ušetríte mnoho času, ktorý môžete využiť plnohodnotnejšie s rodinou, činnosťami, ktoré máte radi alebo čímkoľvek príjemnejším ako nákupom potravín.

3. Viac miesta

Pri nových receptoch potrebujete veľa surovín, ktoré ste doteraz v domácnosti nemali. Preto kúpite novú omáčku alebo múku menšieho balenia za drahšie, alebo kúpite väčšie balenie, ktoré už neskôr nevyužijete a vyhodíte. Na riešenie tohto problému je tu Stačí uvariť, ktorý vám prinesie domov presne nadávkované suroviny od overených dodávateľov. Obaly, v ktorých by ste mali zvyšky nepoužitých surovín vám už nebudú zaberať miesto v kuchyni.

poriadok v kuchyni so staciuvarit.sk