Stačí uvariť | newsletter #12

Recept týždňa

Ak sa nevieš rozhodnúť, či chceš na raňajky volské oko alebo omeletu, tak máme pre teba riešenie. Počas prípravy prvej varianty zaleješ panvicu druhou variantou a prikrytý obsah panvice opečieš pár minút. Skvelý kompromis je na svete.

Zaujímavosť týždňa

Rozširujeme donášku balíkov na celé Slovensko!

S radosťou ti oznamujeme, že sme rozšírili možnosti doručenia vašich objednávok! Od teraz ti môžeme doručiť balíky na všetky výdajné miesta Packeta na Slovensku.

Výhody doručenia cez Packetu:

  • Rýchlosť: Balíky sú doručené už do druhého dňa od podania.

  • Pohodlie: Balíky si môžeš vyzdvihnúť v čase, ktorý ti vyhovuje, na jednom z viac ako 1300 výdajných miest po celom Slovensku.

  • Flexibilita: Môžeš si vybrať doručenie na adresu alebo na výdajné miesto.

  • Pristupnosť: Výdajné miesta Packeta sú dostupné aj v menších mestách a obciach.

Ako si vybrať doručenie cez Packetu:

Pri objednávke si jednoducho vyber možnosť doručenia „Packeta“. Hneď ako bude objednávka odovzdaná prepravcovi, bude ti zaslaný e-mail s informáciami o sledovaní zásielky.

Veríme, že toto rozšírenie donášky ti prinesie komfort a uľahčí nakupovanie v našom obchode.

Menu týždňa

Aj tento týždeň máš na výber 10 receptov, pri ktorých sme ti pripravili špeciálnu cenu

Video týždňa

Tento šalát je plný vitamínov, minerálov a bielkovín. Špenát a kapusta sú bohaté na vitamíny A, C a K, ako aj na folát a vlákninu. Edamame a quinoa sú skvelým zdrojom bielkovín a vlákniny, zatiaľ čo zázvor a arašidy dodávajú šalátu pikantnú a chrumkavú chuť.

Všetky ingrediencie na prípravu tohto jedla nájdete na našom webe. Ak si chcete recept pozrieť, nájdete ho na našej webovej stránke alebo na našom YouTube kanáli.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *